آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 01 خرداد 1398 09:53

اینجا همه می‌گویند خادم مردم هستیم!

 
 
 

به قلم محمد درخشنده /
سرپرست خبرگزاری ایلنای مازندران/


مازندران  سالانه میزبان ده‌ها میلیون گردشگر است؛ میهمانانی که وقت‌و‌بی‌وقت می‌آیند و هوایی تازه می‌کنند و می‌روند و... مازندران می‌ماند و مشکلات بی‌شمارش!
اینجا کوه و دشت و دریا ؛ الطاف پایان‌ناپذیر خداوند منّان برای ساکنان این دیار است و سوال این است که با این همه ظرفیت‌های خداداد؛ چرا باز محرومیت؟!
مازندران زیباست به حد کفایت اما نازیبایی‌هایش قلب مردمان این قطعه از ایران را می‌فشرد!
سرسبزی مازندران دل مردمانی را می‌برد که چند روزی میهمان سفره سبز الهی هستند و نمی‌دانند که در پس این زیبایی‌ها چه کم‌لطفی‌هایی که در حق ساکنان انجام نمی‌شود!
مردمان مومن و خداجوی این خاک پاک؛ ساده و بی‌ریا هستند و امیدشان به مسئولانی است که قسم می‌خورند از جان مایه می‌گذارند تا برای رفاه و آسایش مردم کم نگذارند.
و بعد از 40 سال... لطفا قدم رنجه کنید و از نزدیک ببینید کدام یک از  وعده‌های مسئولان تحقق یافته که بهترین داوران این ادعا؛ 
شماها هستید!
اینجا محرومیت‌ها در پس سرسبزی‌ها نهفته است و هرچه فریاد بر می‌آوریم؛ گوش شنوایی نیست و آخرالامر اگر شانس بیاوریم؛ سیبل‌مان نکنند و انگ‌ها بر پیشانی‌مان نزنند که عاقبت انتقاد و زبان تند همین است و بس!
اینجا همه می‌گویند خادم مردم هستیم و ما که چشم وگوش همین مردم هستیم؛ نه می‌بینیم و نه می‌شنویم!
مدیرکل آورده اند مثل شاهین! خوش پرواز که چند روزی هم برما مازنی‌ها منت می‌گذارند و بر بام ما می‌نشینند! و اگر بگوییم که آقای مدیرکل! چه برسر فرهنگ و ارشاد استان می‌گذرد؛ شاید بفرمایند تا اوج پرواز کنید که از آنجا همه چیز دیدنی و گفتنی خواهد بود و ما جواب گرفتیم به غایت!
آن معاون محترم استاندار را که جرأت نمی‌کنیم بگوییم بالای چشم مبارکتان ابروست؛ چند ماهی است به جمع رسانه‌ها نمی‌آیند و حقیقتاً هم بیم داریم انتقاد کنیم مبادا که مساله امنیتی شود و... و خودتان بهتر می‌دانید باقی مساله را!
و استاندارمان  که خیلی خوش خلق و محترم است و هر محفل و مجلسی که برپا می‌شود؛ شرمنده اخلاق و رفتارمودبانه‌شان می‌شویم و نمی‌دانیم چگونه به استحضارشان برسانیم که سال به ماه دوم رسید و هیچ صدایی از مسئولان به گوش نرسید؛ گویی همه مهر سکوت برلب زده‌اند و ما نیز شاید لازم باشد الگو بگیریم تا رسوای عام وخاص نشویم!
خدایا چنان کن سرانجام کار / تو خوشنود باشی و ما رستگار.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی