آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 22 دی 1394 06:30

سجادی ورزشگاه کاله را دید

سجادی ورزشگاه کاله را دید
 
امیدواریم بازدید ورزشی بوده باشد!
 
 
 

اگر چه همراهی یکی از کاندیداهای حضور در مجلس شورای اسلامی از شهر آمل، این بازدید را خیلی ورزشی جلوه نمی داد اما در هر صورت سجادی معاون وزیر ورزش پروژه عظیم و شور انگیز کاله را دید!
البته تا آنجا که می دانیم روابط مطلوبی میان دکتر یوسفیان ملا نماینده کنونی آملی ها در مجلس شورای اسلامی با مجموعه کاله برقرار است و تلاش برخی برای جلب نظر بهترین باشگاه خصوصی همه ادوار مازندران به سوی خود و گذر از یوسفیان ممکن نخواهد بود.
سید نصرالله سجادی در حاشیه بازدید از سالن درحال ساخت کاله آمل گفت: این طرح مهم ورزشی یکی از بزرگ ترین سالن های ورزشی درحال ساخت کشور بوده که با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط باشگاه کاله آمل در حال اجرا است.
وی افزود: جرات و ریسک پذیری باشگاه کاله مازندران برای سرمایه گذاری در ساخت سالنی با گنجایش 10هزارنفر در کشور بعد سالن ورزشی آزادی اتفاق خوب و ارزنده است و امیدواریم بخش خصوصی بیشتر به میدان بیاید و اجرا شدن بیشتر پروژه های این چنینی را در سراسر کشور شاهد باشیم.
معاون فنی و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: متاسفانه اکنون مکان های ورزشی زیادی در سراسر کشور به علت کمبود اعتبار نیمه کاره مانده و انتظار است تا بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های نیمه کاره ورزشی وارد گود شود و به تکمیل زیرساخت های ورزش کشور کمک کند. مدیر پروژه سالن ورزشی چندمنظوره کاله مازندران هم دراین بازدید گفت: ساخت سالن ورزشی 10هزار نفری باشگاه کاله آمل از فروردین سال 93 آغاز شده و اکنون سازه های بتنی سکوی تماشاگران درحال انجام است.
متین روحانی، با اشاره به اینکه این سالن ورزشی یکی از بزرگ ترین سالن ورزشی کشور در سالهای اخیر محسوب می شود، افزود: برای ساخت و بهره برداری کامل این سالن ورزشی به حدود 400 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.
وی اضافه کرد: سالن ورزشی 10هزارنفری باشگاه کاله آمل، در زمینی به مساحت 42 هزار مترمربع با 19 هزار مت رمربع مساحت سازه بتنی با بالاترین سطح استانداردهای بین المللی ساخته می شود.
مدیر پروژه سالن ورزشی چندمنظوره کاله مازندران یادآورشد: کف مکان ورزشی 50 در 38 متر و از سالن های سرپوشیده چندمنظوره با سازه بتنی، پوشش سقف فضا کار و گنبدی است که از کاسه وسط سالن مجموعه ورزشی آزادی هم بیشتر است.
این مجموعه ورزشی توسط باشگاه ورزشی کاله آمل درکیومتر 4 آمل به سمت جاده هراز درحال ساخت است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی