آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 05 تیر 1393 08:26

اجرای 30 طرح پرورش ماهی سرد آبی توسط بسیج سازندگی سپاه ساری


بسیبج سازندگی سپاه ساری در راستای تعمیم اقتصاد مقاومتی بالغ بر 30 طرح پرورش ماهی سرد آبی با ظرفیت تولید 10 هزار تن در سال را دست اجرا دارد. سرهنگ پاسدار غلامرضا شریعتی فرمانده سپاه ساری در مراسم افتتاح طرح احداث و توسعه مزرعه پرورش ماهی سرد آبی متعلق به یکی از بسیجیان حوزه حضرت ثامن الائمه (ع) ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان گفت: از سوی بسیج سازندگی سپاه ساری در راستای محرومیت‌زدایی و نهادینه‌سازی اقتصاد مقاومتی، در سال جاری بیش از 80 پروژه عمرانی و تولیدی با تحضیص بالغ بر20 میلیارد ریال اعتبار در سطح شهرستان ساری در دست اجرا است.
فرمانده سپاه ساری اظهار داشت: در سال گذشته نیز 82 طرح عمرانی و تولیدی در راستای محرومیت‌زدایی وگسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی سپاه ساری در سطح این شهرستان به مرحله اجرا در آمد.
سرهنگ شریعتی خاطرنشان ساخت: بسیج سازندگی به عنوان یکی از ارکان بسیج به فرمان امام خامنه‌ای مدظله العالی شکل گرفته است و در حال حاضر نیز در خط مقدم مبارزه اقتصادی قرار دارد. وی افزود: تحقق منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی، عمق‌بخشی نظام، بر طرف کردن نیازهای اساسی، انجام امور عامه و مردمی کردن و پیگیری طرح‌های بومی و عمق بخشیدن به فرهنگ بومی هر منطقه اصول بسیج سازندگی است. وی با اشاره به خط شکن بودن بسیج در تمامی عرصه‌ها، خاطرنشان ساخت: ویژگی بسیج سازندگی، انجام کارهای بر زمین مانده و راکد است. سرگرد پاسدار حسین نادری ورندی مسئول بسیج سازندگی سپاه ساری درباره پروژه مزرعه پرورش ماهی سردآبی خاطرنشان ساخت: این مزرعه دارای یک حوضچه بتونی 100متر مکعبی و یک چاه آب است که با صرف 500 میلیون ریال احداث گردیده که 250 میلیون ریال آن از محل اعتبارات بسیج سازندگی سپاه ساری در قالب تسهیلات عقود اسلامی پرداخت شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی