• منتشر شده در شنبه, 22 آبان 1395 12:29
در استقبال بیمه‌ سمبولیک حنجره سالارعقیلی؛

حنجره فرمانداران مازندران را بیمه کنید!

دو روز پیش بیمه ایران در سالگرد فعالیت خود در اقدامی سمبولیک حنجره سالار عقیلی، آوازخوان سنتی ایران، را بیمه کرد و برای نخستین‌بار، بیمه‌نامه این فرد مطرح عرصه موسیقی ایران در شبکه‌های مجازی دست‌به‌دست شد.
بعد از این ماجرا با خودمان گفتیم چقدر حیف شد، ای کاش ما هم در سه سالگی دولت تدبیر و امید حنجره مبارک برخی از فرمانداران در استان را هم بیمه می کردیم چون آنقدر در دفاع از دولت به حنجره های مبارک فشار آورده اند که خدای نکرده می ترسیم اتفاقی برای آن تارهای صوتی مخملی بیافتد و آنوقت چه کسی می خواهد از شعارهای دولت دفاع کند و گفتمان و طریقه تفکرش را برای مردم تشریح نماید و سنگش را به سینه بزند؟
سه سال آزگار از عمر دولت تدبیروامید می گذرد و در این مدت به جز برکناری و تغییرات ضربدری در فرمانداری ها (که ما هنوز هم دلیل بسیاری از آن ضربدری ها را نفهمیدیم) دلمان لک زده یکی از این آقایان دفاعی جانانه از برنامه های دولت بکند و مثل رئیس جمهور شجاعانه از تریبون بهترین استفاده را ببرد. دلمان لک زده که یکی از  فرمانداران تحلیل ارائه کند و طراز دولت روحانی در حوزه فکری را به نمایش بگذارد!
اندکی حرف تکراری درباره فایده برجام، ادامه سریال حواله دادن مشکلات به مردهاله ای و گلایه همیشگی از بی پولی و دست خالی دولت فصل مشترک اظهارات نمایندگان سیاسی دولت در شهرستان های مازندران است.
به تازگی اندکی چاشنی اقتصاد مقاومتی و اهمیت اقتصاد درون زا را هم به آن اضافه می کنند. بدون اینکه بدانند و بگویند ساختارها و شیوه های اجرایی اقتصاد مقاومتی با توجه به اقلیم و مناسبات منطقه ای که مسئولیتش را به عهده  دارند چیست.
کسی نه دلش می خواهد و نه بلد است درباره مفهوم اعتدال، منظور و برداشت دولت یازدهم از آن و شیوه نامه حسن روحانی برای رسیدن به نقطه آرمانی مدنظرش حرف بزند.
هیچ یکی از فرمانداران تا به حال تحلیلی جذاب از وضعیت سیاسی استان و آینده پیش رو نداده اند، بلکه همواره سعی کرده اند پشت سنگر خودساخته بی طرفی دولت پنهان شوند و کم اطلاعی خود در حوزه تحلیل های سیاسی و فکری را پنهان کنند.
مگر نه اینکه آنها پیام رسان الگوها و ایده های دولت هستند؟
مگر نه اینکه فرمانداران مسئولان اصلی نهادهای شهرستانی دولت و خیمه چادر وحدت و همگرایی هستند؟
مگر نه اینکه فرمانداران حنجره سیاسی دولت در مناطق کوچکی هستند که در کنار هم رای بزرگی را به نام یک نامزد انتخاباتی به صندوق می اندازند؟
واصلا مگر نه اینکه مردم انتظار دارند کسی با زبانی شاخص و منحصر به دولت به آنها بگوید که رئیس جمهور و همراهانش واقعا چه کرده اند؟
حالا فکر کنید یک نفر قرار است بار همه این توضیحات را به دوش بکشد، آیا حنجره اش نباید بیمه شود؟
/عبارت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی