• منتشر شده در سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 08:58
مسابقات ورزشی جام رمضان در گرگان؛

تیم های مدعی در«فوتسال بسیج» پیروز شدند

 
 
 
 

مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان با پیروزی تیم‌های مدعی در مسابقات فوتسال بسیج و استقبال پرشور شهروندان از رقابت‌های فوتبال گل کوچک محلات پیگیری شد.سیزدهمین شب از رقابت‌های ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان در رشته‌های فوتسال بسیج و فوتبال گل کوچک پیگیری شد.
در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی فوتسال بسیج که با حضور ۱۲ تیم در سالن امام خمینی (ره) گرگان در حال برگزاری بود، تیم‌های مدعی در مقابل رقیبان به پیروزی رسیدند. ابتدا تیم «پوشاک قرن ۲۱» با نتیجه پرگل پنج بر یک از سد «دهیاری شیرعلی آباد» گذشت، سپس تیم «لوازم یدکی نصیری» با حساب دو بر یک تیم «شهدای کفشگیری» را مغلوب کرد.
در بازی سوم، تیم «فروشگاه ورزشی پرسپولیس» با نتیجه یکطرفه ۷ بر دو «مسجد امام حسین» را در هم کوبید و در آخرین بازی تیم «تیپ ۴۵ جوادالائمه» با حساب سه بر یک مقابل «شهدای امام رضا» صاحب برتری شد. ادامه این مسابقات امشب برگزار می شود.
همچنین ادامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی فوتسال بزرگسالان دیشب پیگیری شد که ابتدا تیم‌های «زنده یاد امید عزیزپور» با «دانشگاه میرداماد» و سپس تیم‌های «شهرداری گرگان» با «گیم نت سایبرگ» به مصاف هم رفتند. دور مقدماتی این رقابت‌ها با شرکت ۲۴ تیم در قالب ۸ گروه سه تیمی در سالن امام خمینی گرگان برگزار شده است.
در ادامه رقابت‌های بسکتبال نیز امشب تیم‌های «اوتانا» با «ایرانیان» و «آکادمی ایزدپناه» با ««قزاق» دیدار می‌کنند. این رقابت‌ها با حضور ۹ تیم در دو گروه در خانه بسکتبال در حال برگزاری است.

استقبال پرشور شهروندان
 از مسابقات گل کوچک
رقابت‌های فوتبال گل کوچک یکی از باسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین مسابقات ورزشی تاریخ جام‌های رمضان شهرستان گرگان است که همه ساله با استقبال پرشور شهروندان روبه رو می‌شود. هرچند امسال تعداد تیم‌های شرکت کننده نسبت به سال‌های گذشته کاهش یافته اما تعداد تماشاگرانی که به «پارک شهر» گرگان می‌آیند تا از نزدیک بازی‌ها را تماشا کنند همچنان قابل توجه است.
باتوجه به فضای صمیمی حاکم بر مسابقات و سهل الوصول بودن محل برگزاری، شهروندان بسیاری برای تماشای بازی‌های می‌روند و ساعت‌ها نظاره‌گر رقابت‌های مهیج این جام هستند. «علی اکبر معیری» همچون سال‌های گذشته مسئولیت برگزاری این رقابت‌ها را برعهده دارد.
همچنین امشب «کابرن» با «جوانان بخش بهاران»، چهارشنبه «پاس گرگان» با «مجتمع زرین» و پنجشنبه شب «سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان» با «لوازم یدکی کردستان» دیگر مسابقات مرحله یک چهارم نهایی والیبال مردان خواهد بود. مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال مردان با حضور ۱۳ تیم در قالب یک گروه ۴ تیمی و سه گروه ۳ تیمی در سالن آزادی (خانه والیبال) برگزار شده است.
دهمین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان و با شعار «شهر من، شهر انتظار» در ۲۹ رشته ورزشی آقایان، ۱۷ رشته ورزشی بانوان، ۱۶ رشته ورزشی ویژه محلات و پنج رشته ورزشی در بخش کودکان در ماه مبارک رمضان در محلات و اماکن ورزشی گرگان در حال برگزاری است.
مسابقات اصلی در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، فوتسال، فوتبال گل کوچک، والیبال، تنیس روی میز، ووشو، بدمینتون، کبدی استاندارد، بوکس، اسکواش، تنیس، تکواندو، کاراته، شطرنج، کیک بوکسینگ، تیراندازی، کونگ فو، تنیس روی میز جانبازان و معلولین، کشتی آزاد و ورزش باستانی و … در طول ماه مبارک رمضان در فضاهای ورزشی شهرستان گرگان خواهد بود.
همچنین نخستین دوره «جام مولای عرشیان» ویژه ورزش محلات در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، کبدی زمین خاکی، بدمینتون، دژبال، آمادگی جسمانی، ورزش معلولین و رشته‌های ورزشی ویژه کانون اصلاح و تربیت، مددجویان زندانی و حوزه‌های مقاومت سپاه در حال برگزاری است. /مهر

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی