آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 05:36
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان:

موفقیت‌های شرکت مدیون نظام پیشنهادات است

 
 
 
 

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان در مراسم گرامیداشت اعیاد شعبانیه  با اعلام اینکه  بیش از یک دهه از استقرار طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان می‌گذرد گفت: در این مدت باهمت والای مجریان این طرح شاهد مشارکت بالای مجموعه‌ی همکارانمان در اجرای طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در شرکت بوده‌ایم.
مهندس افضلی اظهار داشت: با هم‌افزایی، همدلی و انسجام مجموعه شرکت در اجرای طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات، شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان توانست در هفت دوره‌ برگزاری جشنواره‌ی ملی نظام پیشنهادات با کسب سه تندیس زرین موفقیت‌ چشمگیری را کسب نموده و نام خود را به‌عنوان دستگاه برتر ملی در کشور مطرح نماید.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان افزود: با عنایت و مساعدت حوزه‌ معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری، شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان توانست مجوز تربیت ارزیاب نظام پیشنهادات در سطح ملی را کسب نماید که در این راستا تاکنون چند صد ارزیاب در این بخش آموزش‌دیده و گواهی‌نامه دریافت نموده‌اند.
شرکت مدیون نظام 
پیشنهادات  است
وی با ارزشمند خواندن اجرای این طرح در شرکت گفت: بسیاری از دستاوردها و موفقیت‌های شرکت مدیون اجرای موفق طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات می‌باشد.
وی بیان داشت: در حوزه‌ی اجرای موفق طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان تابه‌حال 38 هزار و 637 فقره پیشنهاد از سوی یک هزار و 514 نفر ارائه‌شده است.
مهندس افضلی میزان مشارکت کارکنان شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان در طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات را 46 درصد اعلام کرد و گفت: از پیشنهادات ارائه‌شده 5 هزار و 824 پیشنهاد مصوب و 4 هزار و 800 پیشنهاد به اجرا درآمده است.
وی تصریح کرد: از زمان استقرار طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان و با اجرای طرح‌های پیشنهادی مصوب از سوی همکاران شرکت تاکنون بالغ‌بر 100 میلیارد تومان در منابع شرکت صرفه‌جویی شده است.
مهندس افضلی بیان داشت: با ارزیابی وضعیت اجرای طرح نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات در شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان درمی‌یابیم که این شرکت از وضعیت مطلوب‌تری نسبت به سایر سازمان‌ها در منطقه برخوردار است.

برق مازندران پایلوت طرح‌های بزرگ ملی
وی ادامه داد: موفقیت‌های شرکت در چندین دوره از جشنواره‌ی ملی نظام پیشنهادات و برگزاری موفق سه دوره از کنفرانس ملی GIS موجب گردید که با عنایت دکتر بختیار معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو و دکتر خلیل بانان مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت نیرو شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان به‌عنوان پایلوت مطالعات استقبال از انقلاب صنعتی چهارم و اینترنت اشیا انتخاب گردد که امیدواریم بتوانیم به‌مانند گذشته این مسئولیت را نیز با موفقیت پشت
 سر بگذاریم.
وی خاطرنشان کرد: تعداد کارکنان شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان یک هزار و 120 نفر می‌باشد که 316 نفر از این تعداد را جوانان تشکیل می‌دهند و می‌توان گفت 28 درصد از کل کارکنان این شرکت را جوانان تشکیل می‌دهند.
وی گفت: از سوی دیگر 10 درصد از جوانان شرکت در جایگاه‌های مدیریتی مشغول به خدمت می‌باشند که این امر نشان‌دهنده‌ی نفوذ جوانان به حلقه‌های مدیریتی و جوان‌گرایی در شرکت است.
مهندس افضلی در پایان سخنانش با تشکر و قدردانی از زحمات و پیگیری‌های دکتر بختیار معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو به جهت حمایت از صنعت آب و برق استان مازندران افزود: دریافت 280 میلیون یورو تسهیلات از محل بانک توسعه‌ی اسلامی برای توسعه‌ی زیرساخت‌های فاضلاب استان، پیگیری دریافت 260 میلیون دلار تسهیلات از محل فاینانس برای توسعه زیرساخت‌های صنعت برق استان‌های مازندران و گلستان و پیگیری دریافت 20 میلیون یورو از محل بانک توسعه‌ی تجارت اکو برای پروژه‌های صنعت برق مازندران و گلستان تنها گوشه‌ای از خدمات دکتر بختیار به صنعت آب و برق استان مازندران و گلستان است که جا دارد بابت تمام این خدمات از ایشان تقدیر و تشکر نماییم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی