آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 22 آبان 1398 10:21

راه‌اندازی اپلیکیشن‌ برای فروش دائمی محصولات بانوان مازندرانی

 
 
 

با اپلیکشینی که با از نظر کیفیت در حد «سروش» و «شیپور» است، محصولات بانوان مازندرانی را با حمایت علم و فن‌آوری به سراسر ایران معرفی کنیم.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران  در حاشیه  نمایشگاه گل و گیاه و صنایع دستی زنان در محمودآباد، بر ضرورت به‌کارگیری نرم‌افزارهای مدرن تأکید کرد و گفت: توانمندی‌های زنان در حوزه  صنایع دستی می‌تواند  با بهره‌گرفتن از این اپلکیشین‌ها به سراسر کشور معرفی و برای فروش  عرضه شود و تنها محدود به مازندران نباشد.
دکتر سمیه قاسمی طوسی ادامه داد: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی به دلیل  فصلی و موقتی بودن، بارقه امید را در دل بانوان توانمند روشن می‌کند اما حقیقت این است که این زنان زحمتکش در عرضه محصول خود دچار مشکل هستند  و بر این اساس برپایی این نمایشگاه‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد چرا که بانوان تولید محصول دارند اما مکانی برای عرضه محصولات ندارند و برپایی نمایشگاه‌های فصلی و دائمی کمک می‌کند این افراد بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران افزود:  با  اپلیکشینی که در حد سروش و شیپور است تلاش کردیم  محصولات بانوان مازندرانی را با حمایت علم و فن‌آوری به سراسر ایران معرفی کنیم و بانوانی که از توانمندی بالایی در تولید برخوردار هستند اما در عرضه محصولات خود  دچار مشکل هستند، با کمک گرفتن از این اپلیکشین‌ها اقدام به فروش محصول در سراسر ایران کنند. وی بیان کرد: پیش‌ران‌هایی در کشور وجود دارد که می‌تواند هم بانوان را مورد حمایت قرار دهند و هم بازاری دائمی  برای محصولات بانوان در عرصه بین‌المللی فراهم کنند و در این راستا گام‌های ابتدایی برداشته شد و با همراهی مردم، استمرار
 خواهد یافت.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی