• منتشر شده در پنج شنبه, 27 تیر 1398 08:04
فرمانده سپاه مازندران:

مهم‌ترین برنامه گام دوم انقلاب دمیدن روح امید در جامعه است

 
 
 
 

فرمانده سپاه کربلا مازندران مهم‌ترین اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را دمیدن روح امید و پرهیز از انتشار ناامیدی در جامعه بیان کرد.
سردار محمد حسین بابایی در گردهمایی تببین بیانیه گام دوم انقلاب که با شرکت نخبگان، هادیان و سخنوران مازنی در سالن غدیر سپاه کربلا مازندران در ساری برگزار شد، افزود: دشمنان ما به دنبال تخریب روح امید در جامعه با سیاه نمایی عملکرد نظام و ناامید کردن نسل جوان نسبت به آینده نظام و انقلاب هستند. وی اضافه کرد: امروز به دلیل مشکلات اقتصادی، بیکاری به خصوص بیکاری جوانان تحصیلکرده پیش زمینه نیز برای پیشبرد برنامه ناامید سازی جامعه وجود دارد و برخی نیز با برداشت‌های عوامانه از این مسایل، به این کار که اهداف دشمنان نظام محسوب می‌شود، دامن می‌زنند.
فرمانده سپاه مازندران اظهار داشت: متاسفانه این برنامه ناامید سازی جامعه تا حدودی توانست برخی سنگرها را تسخیر کند، وظیفه ما در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی این است که با برنامه های راهبردی و روحیه جهادی توام با مقاومت عملکرد نظام و پیشرفت‌هایی که در ۴۰ سال اخیر داشتیم را برای مردم تببین کنیم.
سردار بابایی تخریب وحدت و یکپارچگی ملی و تخریب ایمان و باورهای کارساز را از دیگر اهداف دشمنان نظام جمهوری اسلامی دانست و مقابله با این هجمه را از برنامه‌های گام دوم انقلاب دانست و راهکار موفقیت در این عرصه را تقویت فرهنگ
 مقاومت دانست.
وی اضافه کرد: برنامه دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی در سال‌های اخیر تغییری نکرده، ولی آنها برای پیشبرد اهداف خود برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی شیوه های خود را تغییر می دهند و این برنامه‌ها را مرحله به مرحله 
تعقیب می کنند.
وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی، پژوهشی، نظامی و سایر زیرساخت‌های دیگر کشور در پس از پیروزی انقلاب اسلامی علت مخالفت دشمنان به خصوص آمریکا با جمهوری اسلامی ایران را همین پیشرفت‌ها در حوزه‌های مختلف بیان کرد و این پیشرفت‌ها را به همراه پشتیبانی مردم از نظام و وجود فرهنگ مقاومت را از عوامل بازدارنده تهاجم نظامی دشمنان به ایران دانست.
فرمانده سپاه کربلا مازندران اضافه کرد: به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و رهبری داعیانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی، کشورمان در ۴۰ سال اخیر به پیشرفت های خوبی دست یافت و هیچ گاه دچار رخوت و رکود نشده و با روحیه شهادت طلبی و دینی جوانان راه خود را ادامه می‌دهد.
سردار بابایی بار دیگر با تاکید بر تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه این برنامه را از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و خواهان تببین و عملیاتی شدن این برنامه از سوی دلسوزان
 نظام شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی