• منتشر شده در سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 08:29

افزایش تسهیلات مسکن روستایی گرگان به میزان40 میلیون تومان

 
 
 

مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان گرگان از افزایش تسهیلات مسکن روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: تسهیلات مسکن روستایی به 40 میلیون تومان افزایش یافت که این تسهیلات توسط بانک مرکزی
 ابلاغ می‌شود.
داوود خسروی اظهار کرد: براساس مصوبه هیئت دولت سطح تسهیلات مسکن روستایی به 40 میلیون تومان افزایش پیدا کرد که به زودی توسط بانک مرکزی ابلاغ خواهد شد.
وی تصریح کرد: واحدهای مسکونی روستایی که به صورت غیرفنی و غیراصولی ساخته شدند و یا به صورت فرسوده هستند می‌توانند هرچه سریع‌تر به بنیادمسکن شهرستان مراجعه کنند و از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان گرگان با بیان اینکه وام‌های بلاعوض برای واحدهای مسکونی روستایی فرسوده در نظر گرفته شده است، ابراز کرد: در برخی از روستاهای ییلاقی شهرستان گرگان از جمله روستای «شاهکوه» تعدادی واحدهای مسکونی قدیمی وجود دارد که بنیادمسکن اقدام به مرمت و ساخت این مسکن‌ها در راستای بافت باارزش می‌کند. 
خسروی خاطرنشان کرد: ساختمان‌هایی که به هیچ‌عنوان قابل تعمیر نیستند به آن واحدهای وام‌های بلاعوض و تسهیلات مسکن روستایی تعلق خواهد گرفت تا بتوانند این واحدها را با همان معماری و به سبک قدیم بازسازی کنند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی