آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 24 بهمن 1396 07:41
مدیر کل بهزیستی مازندران، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر خبر داد:

128 میلیارد ریال برای پروژه‌های بهزیستی مازندران در دهه فجر امسال هزینه شد

 

همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر؛ کلنگ‌زنی خانه دانش‌آموزی ایتام، نخستین پارک معلولان استان مازندران، آغاز به کار کلینیک مددکاری اجتماعی(رویش نو)، آغاز به کار مرکز میان مدت سومصرف مواد و بهره برداری از ساختمان مسکونی فرزندان امام سجاد(ع) شهرستان آمل با حضور دکترهاشمی نیا مدیرکل حراست سازمان بهزیستی کشور، یوسفیان نماینده مردم شریف شهرستان آمل، دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران، و رسولی فرماندار این شهرستان به انجام رسید.


مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: همزمان با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر امسال بالغ بر 128 میلیارد ریال برای بهره‌برداری پروژه‌های بهزیستی این استان هزینه شد.
سعید آرام در مراسم افتتاح خانه کودک و نوجوان امام سجاد(ع) واقع در آمل با اشاره به اینکه اقدامات بهزیستی استان برای پروژه‌های این سازمان در ایام‌الله دهه فجر بالغ بر 128 میلیارد ریال بوده است، بیان کرد: باتوجه به رویکرد حوزه اجتماعی بهزیستی از برنامه‌های ارزشمند ساخت خانه‌های معلولان با خانواده‌های دو معلولی فاقد مسکن بوده که 135 خانوار شهری و 127 خانوار روستایی شناسایی شده است. 
وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی انجام شده 50 واحد در ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری رسید، افزود: مابقی واحدهای مسکونی تا پایان سال جاری انجام می‌شود. مدیرکل بهزیستی مازندران در این مراسم با اشاره به احداث نخستین پارک معلولان و سالمندان مازندران در آمل، اظهار داشت: امیدواریم با بهره‌برداری این پروژه، شهرداران و مسئولان در دیگر شهرهای استان به احداث پارک معلولان و سالمندان بپردازند.
آرام با اشاره به جذب اعتبارات اشتغال یادآور شد: در این حوزه اعتبارات خوبی جذب شده که بالغ بر 42 میلیارد ریال بوده و در سال 96 برای 2400 نفر اشتغال فراهم شده و در ایام دهه مبارک فجر 85 مورد بوده است. آرام ادامه داد: در احداث مرکز درمانی ترک اعتیاد نیز برنامه‌ریزی شده که 6 مرکز درمان اقامتی میان مدت در ایام‌الله دهه فجر راه اندازی شده و یکی از آن در آمل بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی