آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 10 خرداد 1399 11:37

مسدود كردن شیر‌های گاز با درپوش پس از جمع‌آوری وسایل گاز سوز

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران يكي از مهم‌ترين عوامل پيشگيری از نشت گاز را مسدود كردن شیرهای گاز با درپوش مناسب پس از جمع آوری وسایل گاز سوز عنوان کرد.
جعفر احمدپور با اشاره به گرم شدن تدریجی جریان هوا، گفت: بسیاری از مشترکین گاز طبیعی وسایل گرمایشی خود را جمع‌آوری کردند که در این رابطه نیاز است نكات مهمی مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: رعایت نکات ایمنی ضامن سلامتی و آسایش مشترکین می باشد بنابراین مشترکین عزیز نیاز است نکات ایمنی و مباحث مطرح شده از سوی واحد های متولی را همواره مورد توجه قرار داده تا آسایش و اطمینان خاطر را برای خود و خانواده فراهم کنند.
احمدپور، خطاب به مصرف کنندگان گاز طبیعی تصریح کرد : دقت شود پس از جمع آوری وسایل گاز سوز شیرهای مصرف گاز بسته شده و با در پوش مناسب محل خروج گاز مسدود گردد تا انشاء ا... شاهد بروز حادثه بعلت نشت گاز از محل شیرها نباشید .
وی در ادامه گفت: از مواد دیگری که در این فصل سال مورد توجه می باشد مسافرت و یا ترک منزل هموطنان برای مدت طولانی است که در این زمینه باید وسایل گازسوز منازل خود را خاموش نموده و شیرهای مصرف آنها بویژه شیر اصلی گاز بعد از کنتور را ببندند که این اقدام موجب می شود مشتركین عزیز با آرامش خاطر مسافرت نمایند.
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در خاتمه ضمن تقدیر از مشترکین گاز استان اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون مشترکین عزیز نهایت همکاری را با این شرکت داشته اند و امیدواریم همچنان رعایت نكات ایمنی مورد توجه مشتركین عزیز باشد و بتوانند بخوبی از این سوخت پاك استفاده نمایند.
احمدپور خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک میلیون و ۴۴4 هزار مشترک گاز طبیعی در مازندران هستند،یعنی ۹۸ درصد خانوارهای استان از گاز طبیعی بهره‌مندند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی