• منتشر شده در پنج شنبه, 28 شهریور 1398 11:45
معاون هماهنگی امور اقتصادی مازندران:

جامعه علمی نقشی مهم در توسعه همه‌جانبه دارد

 
 
 
 

حسن خیریانپورمعاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران اعلام کرد که با حکم وزیر علوم, تحقیقات و فناوری ، دانشگاه صنعتی نوشیروانی به عنوان قطب فناوری نانو در آب کشور انتخاب شده است که باید از این ظرفیت حداکثر استفاده
صورت گیرد. ‎
حسن خیریانپور اظهار داشت: در عصر دانایی، جامعه علمی و دانشگاهی نقش بسیار مهمی را در اداره امور کشور در راستای توسعه همه جانبه در شرایط اقتصاد مقاومتی خواهند داشت.
وی افزود: با توجه به تعامل خوب دانشگاه‌های دولتی و خصوصی با دستگاه‌های دولتی از نظرات و پیشنهادات جامعه علمی دانشگاه‌ها با تاکید بر سیاست استاندار مازندران مبنی بر تلفیق علم در بخش‌های خصوصی و دولتی برای توسعه استان به نحو شایسته‌ای بهره‌گیری می‌کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران به مناسبت‌های پیش رو اشاره کرد و گفت: با در پیش بودن هفته دفاع مقدس ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان برای حفظ تمامیت ارضی کشور را پاس می‌داریم و تلاش می‌کنیم این روحیه مقاومت و فداکاری کماکان استمرار پیدا کند.
وی با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس تصریح کرد: باید در سال جدید تحصیلی وضعیت مدارس را به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء دهیم.
حسن خیریانپور به هفته نیروی انتظامی در روز شمار هفته اشاره کرد و افزود: ناجا نقش مهمی در برقراری نظم و امنیت در جامعه دارد و اینکه امنیت بستر تمامی فعالیت ها است.
دبیر شورای اداری مازندران همچنین به روز روستا و عشایر اشاره کرد و نقش روستاییان و عشایران را در تولید و توسعه همه جانبه کشور موثر دانست و بر استفاده و حمایت همه جانبه از این قشر در جامعه تاکید کرد.
حسن خیریان پور اظهار داشت: با حکم وزیر علوم, تحقیقات و فناوری، دانشگاه صنعتی نوشیروانی به عنوان قطب فناوری نانو در آب کشور انتخاب شده است که باید از این ظرفیت حداکثر استفاده
صورت گیرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی