• منتشر شده در شنبه, 02 شهریور 1398 09:03

پیام تبریک مدیرکل بیمه سلامت مازندران به مناسبت روز پزشک و داروساز به تمامی تلاشگران عرصه سلامت

 
 
 

و هرکس نفسی را زنده کند گويا همه مردم 
را زنده كرده است(سوره مائده آیه 32) دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران، طی پیامی فرا رسیدن روز پزشک و داروساز را به تمامی تلاشگران عرصه سلامت تبریک گفت.
در فرهنگ والا وعظیم اسلامی ارزش دانش پزشکی  تا بدان اندازه گران سنگ است   که احیای جانی، حیات همه جانهااست .  این فرهنگ بارور در سایه تعالیم توحیدی، بزرگوارانی را تربیت کرده است که فروغ علم واندیشه شان در سپهر دانش بشری راهگشابوده ونامهایشان برتارک افتخار وسربلندی این سرزمین می درخشد .
سلامتی جامعه، پیش شرط توسعه است و جامعه سالم زمینه ساز شکوفایی کشور در همه ابعاد و زمینه هاست. خداوند متعال را شاكر و سپاسگزاريم كه در  این دوران ، تحت توجهات حضرت ولي عصر(عج) و در سایه منویات حکیمانه  رهبر عالم و فرزانه انقلاب اسلامي و تلاش های همه جانبه دولت تدبیر و امید ، شاهد توجه خاص مسئولین به سلامت آحاد جامعه هستیم .حسن انتخاب زاد روز شخصيت ممتازي چون «ابن سينا» به عنوان روز پزشك و دانشمند بزرگ، زکریای رازی، روز داروساز، فرصت مغتنمی فراهم مي‌آورد تا با اشاره به جامعيت علمي، نوآوري و امتيازات خلقي و رفتاري اين بزرگان،ضمن ارج نهادن بر تلاش ارزشمند و ايثارگرانه اين قشر فرهيخته و تجليل ازخدمات حيات‌بخش آنان كه از مصاديق آيه كريمه «و من احياها فكانما احياالناس جميعا» است، نگاهي دوباره به جايگاه ممتاز خدمات پزشكي و ويژگي‌هاي استثنايي آن داشته باشيم.
اینجانب این روز مبارک را به  جامعه خدوم پزشکی و وداروسازی به ویژه پزشکان و داروسازان فرهیخته و توانمند  استان مازندران  صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و بر اساس کلام شریف معصوم  "  من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق " ، از تلاش ها   و ایثار  گرانمایه شما سروران گرانقدر در راه حفظ و ارتقاء سلامت هموطنان و بیمه شدگان عزیز سازمان بیمه سلامت، تقدیر و تشکر می نمایم . از درگاه خداوند متعال سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون شما را در ارائه خدمات شایسته به مردم شریف ایران اسلامی  
مسئلت دارم.
دکتر رسول ظفرمند - مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی