• منتشر شده در یکشنبه, 20 مرداد 1398 10:06

ضرورت ثبت نام و اخذ نوبت برای ملاقات حضوری با رییس کل دادگستری مازندران

 
 
 

مراجعین برای حضور در جلسه ملاقات مردمی رییس کل دادگستری مازندران از طریق سایت دادگستری استان ثبت نام و اخذ نوبت کنند.
در راستای بند ذ ماده 16 دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه قضاییه، روز ملاقات مردمی رییس کل دادگستری استان و معاونین قضایی دادگستری مازندران روز سه شنبه هر هفته از ساعت 7:30 صبح تا 13 تعیین شده که لازم است مراجعین محترم برای حضور در دیدار فوق‌الذکر نسبت به اخذ نوبت به صورت الکترونیکی اقدام کنند.
بر این اساس، مردم شریف استان مازندران می‌توانند به سایت دادگستری کل استان مازندران به نشانی
 http://dadgostari-mz.eadl.ir مراجعه و از طریق «سامانه نوبت دهی ملاقات حضوری» نسبت به اخذ نوبت اقدام نمایند؛ پیگیری ثبت نام انجام شده نیز از طریق کد رهگیری دریافتی امکان‌پذیر خواهد بود.
همچنین تاکید می‌شود فقط اشخاص دارای سمت در پرونده يعني اصيل يا وكيل رسمي دادگستري، مجاز به ثبت نام در سامانه بوده و دفتر رییس کل دادگستری استان مازندران از پذيرش افراد فاقد سمت معذور خواهد بود؛ ضمن اینکه ارائه رسيد چاپي ثبت نام به همراه کارت شناسایی معتبر نیز در روز ملاقات مردمی الزامي‌ است.
گفتنی‌ست زمان ثبت نام در سایت از روز چهارشنبه ساعت 8.00 صبح تا دوشنبه هفته بعد (روز قبل از ملاقات) ساعت 23.00 خواهد بود و ظرفیت ثبت نام برای هر هفته 200 نفر تعیین شده است.
مراجعین محترم می‌توانند در صورت هرگونه سوال با شماره
 ( 5- 01133312232- داخلي 199 دفتر ریيس كل دادگستري استان مازندران) تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است پیرو بخشنامه ارسالی از دبیرخانه ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه، پذیرش هرگونه درخواست مبنی بر حمایت حقوقی– قضایی و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری صرفاً از طریق ثبت نام در سامانه حامی به آدرس
 www.hami.adliran.ir  امکان‌پذیر می‌باشد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی