• منتشر شده در یکشنبه, 30 تیر 1398 09:55
جعفر احمدپور؛ مدیرعامل شرکت گاز مازندران اعلام کرد؛

افتتاح گازرسانی به شهر آلاشت با اعتباری بالغ بر 810 میلیارد ریال

 
 
 
 

گازرسانی به شهر آلاشت و 7 روستای همجوار با اعتباری بالغ بر 810 میلیارد ریال فردا به بهره‌برداری می‌رسد.
جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: گازرسانی به شهر آلاشت در 3 فاز اجرای خط تغذیه گاز و شبكه داخلی شهر به اجرا در آمده است.  
وی افزود: اجرای خط تغذیه گاز شهر آلاشت و روستاهای حومه از سال91 آغاز شده و با هزینه‌ای بالغ بر 810 میلیارد ریال اکنون به مراحل پایانی خود رسیده است.
مدیرعامل شركت گاز استان مازندران در خصوص شبكه داخلی گاز شهر آلاشت نیز گفت: اجرای شبكه داخلی شهر شامل اجرای 50 كیلومتر شبكه تغذیه و توزیع و احداث و نصب 3 ایستگاه تقلیل فشار به اتمام رسیده و در مرحله نصب 1000 انشعاب قرار دارد.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گازرسانی به روستاهای همجوار ادامه داد: همزمان با گازرسانی به شهر آلاشت، گازرسانی به 40 روستا نیز در دست اقدام است كه در صورت تخصیص به موقع نقدینگی و نبود موانع قانونی، اجرایی خواهد شد.
احمدپور روستاهای بهره‌مند از گاز در این افتتاحیه را گلیان، شهریارکلا، سرین، لیند، کریکلا، کلاریجان و پارسی عنوان كرد و افزود: گازرسانی به بقیه روستاهای بالای 20 خانوار فاقد گاز نیز در دستور كار قرار دارد .
به گفته احمدپور، در حال حاضر، شهرهای بهره‌مند از گاز طبیعی در استان مازندران 57 شهر از مجموع ۵۹ شهر است که دو شهر گزنک و بلده نیز در مرحله اجرای سایر روش‌ها و انتخاب پیمانکار قرار دارد.
وی ادامه داد: بر همین اساس، تعداد خانوار شهری تحت پوشش گاز طبیعی در این استان بیش از 99.5 درصد و تعداد خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی 92.5 درصد است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی