• منتشر شده در شنبه, 29 تیر 1398 10:05

قبوض کارکرد تلفن ثابت از مهرماه سال جاری حذف می‌شود

 
 
 

در راستای نهادینه‌سازی و تحقق فرایند‌های دولت الکترونیک‌، از مهرماه سال جاری (سیکل چهارم) قبوض کارکرد تلفن ثابت، چاپ و توزیع نمی‌شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن اعلام مطلب فوق و با تاکید بر استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های دولت الکترونیک خاطرنشان کرد: با تاکید وزیر محترم ارتباطات و با توجه به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی‌، شرکت مخابرات ایران قبوض کاغذی کارکرد هزینه تلفن ثابت مشترکین را در تمام استانها و مناطق مخابراتی حذف می‌کند.
مهندس سیدمجید صدری صرفه‌جویی 100 میلیارد تومانی سالیانه هزینه حذف قبوض و به‌کارگیری این مبلغ در راستای توسعه شرکت را از اولویت‌های شرکت مخابرات ایران دانست.
وی افزود: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر کشور از این پس می‌توانند علاوه برتماس با سامانه ۲۰۰۰ و به صورت شبانه روزی از خدمات پرداخت قبوض خود استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، ساده سازی ارائه خدمات به مشتریان در کمترین زمان و افزایش سرعت و شفاف بودن عملکرد کلیه امور مربوط به دریافت و پرداخت قبوض را از دیگر مزایای مهم حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت عنوان کرد.
وی ادامه داد: وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی
www.tci.ir و کد ussd*۲۰۲۰# نیز در اختیار تمام مشتریان قرار دارد و مخاطبان در سراسر کشور می‌توانند ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام نمایند.
مهندس سیدمجید صدری با اعلام این مطلب که تا کنون در ۸ استان به صورت کامل قبوض کارکرد تلفن ثابت حذف شده اظهارداشت: حذف قبوض کاغذی در استان‌های باقی مانده با توجه به سیاست‌های مبتنی برتحقق دولت الکترونیک در برنامه آتی شرکت قرار دارد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی