• منتشر شده در پنج شنبه, 27 تیر 1398 08:13
فرماندار انزلی:

قطب ورزش قایقرانی کشور هستیم

 
 
 
 

فرماندار انزلی از آمادگی این شهرستان برای میزبانی از رقابت‌های ورزشی ملی و بین المللی خبر داد.
اسماعیل حیدری آزاد در حاشیه برگزاری دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن قهرمانی کشور، اظهار کرد: بندرانزلی آمادگی آن را دارد که در همه سطوح استانی، ملی و بین المللی میزبان رقابت های مختلف باشد. وی افزود: بندرانزلی شهری قهرمان پرور است و ورزشکاران این شهرستان در اکثر رقابت‌های ملی و بین المللی حضور داشته و جز مدال آوران هستند.
فرماندار بندرانزلی تاکید کرد: انتظار می رود همانگونه که اداره کل ورزش و جوانان گیلان به مدال آوری ورزشکاران انزلی افتخار می کند، برای فراهم کردن امکانات لازم ورزشی برای این ورزشکاران نیز اقدامات موثری انجام دهد. وی افزود: متاسفانه بندرانزلی با وجود قهرمان پروری، از نظر امکانات ورزشی محروم است.
حیدری آزاد تصریح کرد: انتظار می رود اداره کل ورزش و جوانان با توجه به مدال آور بودن ورزشکاران بندرانزلی توجه ویژه ای به ساخت و تکمیل زیرساخت های ورزشی این شهر ساحلی داشته باشد و جوانان بندرانزلی نباید از نظر امکانات ورزشی در مضیقه باشند. فرماندار بندرانزلی با اشاره به کندی روند بازسازی سکوهای ورزشگاه تختی با وجود رایزنی های متعدد توسط مسئولان این شهرستان، گفت: خوشبختانه ورزشکاران ما در هر رقابتی شرکت کردند پرچم مقدس جمهوری اسلامی را به اهتزاز درمی آورند لذا وظیفه اداره ورزش و جوانان حمایت از این ورزشکاران با فراهم سازی زیرساخت های ورزشی و امکانات لازم برای ورزشکاران است. وی به آمادگی میزبانی از رقابت های ورزشی ملی و بین المللی در این شهر ساحلی اشاره و ادامه داد: بندرانزلی به دلیل مدال آوری ورزشکاران قایقرانش در رقابت های ملی و بین المللی به قطب این رشته ورزشی در کشور تبدیل شده است
 دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یاد شاهرخ صیاد مومن در حوضچه بندرگاه انزلی به مسافت ۲۰ کیلومتر با حضور ۹ تیم از هشت استان در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد که در نهایت تیم گیلان توانست با کسب ۴۴ امتیاز مقمام نخست این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی