آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 02 تیر 1398 11:43

ضرورت ملاقات‌های مردمی برای خدمت رسانی و پاسخگویی بهتر مسوولان

 
 
 

در راستای تداوم برنامه دیدارهای مستقیم مدیرکل بیمه سلامت مازندران با مردم، ملاقات عمومی دکتر ظفرمند با مردم و بیمه‌شدگان غرب استان در شهرستان نوشهر
 برگزار شد.
مدیرکل بیمه سلامت مازندران، طی سخنانی در این دیدارها بیان داشت: ملاقات عمومی با مردم امری بسیار مهم و حقوق قانونی مردم است تا بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته و از نزدیک مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند. 
رسول ظفرمند افزود: این دیدارها می‌تواند موجب تسهیل دسترسی بیمه‌شدگان و شهروندان به مسئولان و در نهایت منجر به خدمت رسانی بهتر و پاسخگویی در پیگیری بهتر مطالبات مردمی را در پی خواهد داشت.
مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه اعلام کرد: اداره کل بیمه سلامت مازندران یکی از دستگاه‌های اجرایی است که به صورت مستمر و همه روزه برنامه دیدارهای مردمی را در اداره کل و به صورت مداوم در شهرستان‌های مختلف استان برگزار نموده و توجه به کاهش مشکلات بیمه شدگان و شهروندان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.
دکتر ظفرمند حضور مستقیم مسئولین اداره کل را در دیدارهای مردمی سطح استان، عامل بسیار مهمی در کاهش مراجعات حضوری و پیگیری مسائل و مشکلات مردمی همچنین پاسخگویی بهتر و تکریم ارباب رجوع برشمرد.
گفتنی است در این دیدارها، مدیرکل بیمه سلامت مازندران با بیمه شدگان و مردم شریف نوشهر و اقشار مختلف مردم از جمله بیمه شدگان دیدار داشته‌اند که مردم و بیمه شدگان، مسائل و مشکلات خود را مطرح و تمهیدات لازم از سوی مدیرکل بیمه سلامت مازندران جهت رسیدگی و رفع مشکلات ارائه شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی