• منتشر شده در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 10:43
در دیدار ریيس انجمن هنرهای نمایشی مازندران با مدیر اجرایی جشنواره سیاه‌بازی مطرح شد؛

نقش مهم انجمن‌ها در اعتلای فرهنگ و هنر

 
 
 
 

یاسر محمودی ریيس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران با محمد جونیان مدیر اجرایی و دبیر جشنواره سیاه‌بازی در رابطه با برگزاری چهارمین جشنواره سراسری نمایش‌های سنتی سیاه‌بازی نشستی را برگزار کردند.
در این نشست یاسر محمودی با اشاره به برگزاری سه دوره موفقیت‌آمیز این جشنواره درمازندران گفت: خدارا شاکریم با پیگیری‌های مستمر و تلاش جنابعالی استان مازندران توانست دبیرخانه این جشنواره ملی و سراسری را برای استان مازندران به ثبت برساند که الحمدالله با برگزاری سه دوره از این جشنواره توانستیم استان مازندران را استانی هنرخیز معرفی کنیم. البته ما در استان مازندران گروه‌های نمایشی زیادی داریم که درطول سال و دراکثر جشنواره‌های کشوری و استانی حضوری چشمگیر و فعال دارند که این امر نشان از اهمیت و جایگاه این هنرمردمی در مازندران است.
 رییس انجمن نمایش مازندران در ادامه افزود: ما آمادگی و همکاری خودمان را با دبیرخانه این جشنواره در استان مازندران برای هرچه بهتر برگزار شدن چهارمین جشنواره سراسری نمایش‌های سنتی سیاه بازی اعلام نموده و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای هنرمندان سراسر کشور باشیم.
جونیان؛ مدیراجرایی جشنواره سیاه‌بازی هم ضمن تبریک انتخاب آقای محمودی به‌عنوان ریيس انجمن نمایش استان مازندران گفت: خدارا شکر سکان تئاتر استان مازندران به عهده کسی افتاده که خود از بدنه خانواده بزرگ تئاتر بوده و آشنایی کامل از وضعیت گروه‌های نمایشی در استان دارند. دبیرجشنواره سیاه بازی مازندران افزود: ما در نظر داریم انشاالله با توجه به هماهنگی به عمل آمده با مرکز هنرهای نمایشی و کانون انجمن‌های نمایش‌های آیيني سنتی کشور درسال 99 چهارمین دوره این جشنواره ملی و سراسری را در مازندران برگزار نماییم که کارهای مقدماتی آن انجام شده و با توجه به برگزاری جشنواره بین‌المللی نمایش سنتی آیینی که مرداد ماه امسال در تهران برگزار می‌شود برنامه‌های خودمان را به مرکز اعلام و رسما میزبانی مازندران را به عهده خواهیم گرفت و انجمن نمایش استان مازندران در این رابطه حتما نقش مهمی را ایفا 
خواهد کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی