• منتشر شده در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 10:41

انعقاد تفاهم‌نامه کاهش پیک بار برق در شهرک‌های صنعتی مازندران

 
 
 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری در راستای حمایت از صنعت و تولیدکنندگان برای کاهش بار برق در ایام اوج بار، پایداری و جلوگیری از خاموشی برق خبر داد.
سید مصطفی موسوی اظهار داشت: برق یکی از مهم‌ترین منابع اقتصاد بوده که به طور مستقیم و غیرمستقیم در رشد اقتصاد نقش‌آفرینی می‌کند و حائز اهمیت است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اهمیت برق در سال رونق تولید را بسیار مهم دانست و افزود: ایجاد برق پایدار، نقش حیاتی در تداوم فعالیت‌های صنایع تولیدی برعهده دارد.
موسوی با اشاره به رعایت الگوی مصرف و کاهش مصرف انرژی در واحدهای تولیدی و صنعتی استان بیان داشت: صرفه‌جویی در مصرف برق، در محیط کار و دستگاه‌های دولتی ضروری است و می‌تواند تأثیر مستقیم در کاهش پیک مصرف تابستان داشته باشد.
وی تصریح کرد: اطلاع رسانی به واحدهای تولیدی درخصوص تأمین برق پایدار، کاهش بار ۹۰ درصدی از ساعت ۱۳ الی ۱۷، تعیین ساعات کار مشترکین تک شیفت و جابجایی تعطیلات هفتگی در واحدهای تولیدی از روز جمعه به یکی از روزهای هفته، از مهم‌ترین موضوعات این تفاهم نامه است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: به منظور بررسی پیشرفت همکاری‌ها و فعالیت‌های انجام شده و هماهنگی و پیگیری موارد توافق شده، جلساتی با حضور نمایندگان طرفین، در هر دو هفته تشکیل و درباره مسائل مربوطه بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی