• منتشر شده در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 10:39

تولید فیلم زندگی سرداران شهید مازندران

 
 
 

مدیرکل صدا و سیمای مازندران با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط رسانه‌های انقلابی، گفت: فیلم زندگی سرداران شهید مازندران ساخته می‌شود.
هادی ابراهیمی  در نشست با اعضای «شورای بسیج رسانه مازندران» با بیان اینکه هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب رسانه تراز انقلاب اسلامی فاصله داریم، گفت: باید با استفاده از ظرفیت‌های گفتمانی و نشست‌های تخصصی، آسیب‌شناسی کنیم و در هم‌اندیشی‌ها، به‌ویژه با بسیج رسانه به یک نقطه مشترکی برسیم. وی با اشاره به نقش رسانه در عرصه‌های مختلف و تأثیرگذاری آن در فرآیندهای اجتماعی افزود: در سیل اخیر که 12 شهرستان مازندران  را تحت تأثیر قرار داده بود، حضور رسانه سبب جلب توجه مسئولان و تسریع در رسیدگی به مناطق سیل‌زده شد. 
ابراهیمی، بر ضرورت همکاری بیش از پیش رسانه و بسیج برای تحقق برنامه‌های توسعه و نزدیک شدن به رسانه تراز نظام اسلامی تأکید و تصریح کرد: در حوادث اخیر حضور نیروهای مسلح، نه تنها امدادرسانی را سرعت بخشید بلکه سبب عمیق‌تر شدن پیوند مردم با نیروهای مسلح، افزایش امنیت و آرامش عمومی و کاهش دغدغه‌ها شد.
مدیرکل صدا و سیمای مازندران از معرفی تاریخچه و نقش لشکر 25 کربلا در جنگ در قالب برنامه‌های این مرکز خبر داد و گفت: ساخت سریال سرداران بزرگی چون «حاج حسین بصیر» در دستور کار صدا و سیمای مازندران قرار دارد.
«عبدالمهدی حق‌شناس» مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران نیز در این نشست بالاترین آسیب کنونی را پایین بودم سواد رسانه‌ای دانست و خواستار برگزاری منظم و منسجم جلسات هم‌افزایی و اختصاص ویژه برنامه‌های ارتقای سواد رسانه‌ای در شبکه استانی شد.
وی همچنین بر ضرورت تعامل و همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت کانون بسیج رسانه شهرستان‌ها تاکید کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی