آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 01 خرداد 1398 09:50
فرمانده سپاه قدس گیلان هشدار داد:

ایجاد یأس، حربه دشمن برای لطمه به نظام

 
 
 
 

فرمانده سپاه قدس گیلان یأس، تحریم اقتصادی و کوبیدن بر طبل مذاکره را سه ضلع مثلث دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی و نظام دانست و گفت: سوء مدیریت مسئولان خیانت به ملت ایران است.
سردار محمد عبدالله پور  در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج و کارمندان سپاه قدس گیلان که در سالن اجتماعات بنیاد شهید برگزار شد، گفت: راهبرد دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران باید دائماً رصد شده تا انرژی بیهوده صرف نشود. 
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران تأثیرگذارترین حرکت جهانی است، افزود: نظام سلطه با تمام ثروت، قانون و آموزش‌های خاص درصدد مقابله با جمهوری اسلامی ایران است. 
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تمام شاهرگ‌های حیاتی دنیا دست نظام جمهوری اسلامی ایران است و هیچ حرکتی در دنیا بدون نقش آفرینی ایران انجام نمی‌شود، گفت: به همین دلیل دشمنان انقلاب اعم از اروپا، صهیونیست، اعراب، آمریکا به رغم مشکل و اختلاف نظر با یکدیگر جبهه‌ای واحد برای نابودی انقلاب اسلامی و نظام تشکیل داده اند. وی با بیان اینکه کانون قدرت انقلاب اسلامی، ملت ایران است، بیان کرد: بسیج عصاره همین ملت است و با وجود تمام حرف‌های تلخ و طعنه پای کار بوده و عملکرد آنها بی شک معجزه است.
سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه نظام به سرعت در حال پیشروی است و تنها مشکل کشور سو مدیریت‌ها است، گفت: علاوه بر قدرت نظامی و دفاعی کشور توانایی تولید ۵ برابری مواد غذایی برای جمعیت ایران را دارد ولی مدیرانی که دلشان با غرب است مانعی برای حل مشکلات هستند.
وی با اشاره به اینکه یأس، تحریم اقتصادی و کوبیدن بر طبل مذاکره سه ضلع مثلث دشمن برای نابودی انقلاب است، گفت: ایجاد یأس و شکاف بین مردم توسط دشمن و نفوذی‌ها برای دوقطبی کردن کشور بخشی از سناریویی است که برای مقابله با آن باید بر عکس عمل کرد و به جای تاکید بر ناامیدی، امیدواری به جامعه تزریق کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی