آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 09:02
سرپرست شهرداری آمل ؛

تنها رسانه ما، روابط عمومی است‌

 
 
 
 

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی از مدیران و کارکنان روابط عمومی شورای اسلامی شهر، شهرداری، شهرداری‌های منطقه ۱و۲ و سازمان‌های وابسته در دفتر شهردار آمل تجلیل شد .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل، در این آئین ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های روابط عمومی‌ها گفت : شاید جمله‌ای کلیشه‌ای باشد ولی معتقدم روابط عمومی به عنوان قلب تپنده هر سازمان است .
محمد محمدی افزود‌: قویا اعتقاد دارم روابط عمومی باید در انعکاس اخبار دو جانبه بین سازمان و اجتماع تلاش کند و مدیران، اخبار سازمان را توسط روابط عمومی انتشار دهند تا رسانه‌ها نیز آنها را انتشار دهند و از این طریق می‌توان از عملکرد سازمان‌ها مطلع شد و مردم نیز در جریان امور قرار خواهند گرفت .
محمدی با اشاره به جایگاه مهم و حساس روابط عمومی‌ها ادامه داد‌: کار در روابط عمومی نیازمند عشق و علاقه است و تا زمانی که فردی ارزش روابط عمومی را درک نکرده باشد نمی‌تواند در این محیط کار کند .
سرپرست شهرداری آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه روابط عمومی سخنگوی هر سازمانی است و منبع و مرجع خبرها باید روابط عمومی باشد اظهار داشت : مبنای مجموعه شهرداری و سازمانهای وابسته پاسخگویی است و تنها رسانه شهرداری روابط عمومی آن است‌. اخبار رسمی مجموعه شهرداری و سازمانها از اداره روابط عمومی منتشر خواهد شد و در غیر اینصورت سندیت ندارد .
علی محمد مقدس با بیان اینکه هر چه ارتباط تنگاتنگی بین روابط عمومی و مدیر آن سازمان برقرار باشد موجب پویایی بیشتر سازمان می شود افزود‌: در ابتدای شروع بکار خود در سمت سرپرستی شهرداری از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری مبنا را بر پاسخگویی به شهروندان عزیز قرار دادیم و امیدوارم بتوانیم با همت و تلاش همکاران خدوم شهرداری و با وفاق و همدلی در راستای اهداف شورا و شهرداری گام های موثری برداریم .
وی ادامه داد؛ انتظار دارم روابط عمومی‌ها جهت برطرف نمودن مسائل و مشکلات پیش رو ارائه طریق کنند و راهکار بدهند .
در پایان از مدیران و کارکنان حوزه روابط عمومی شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل و سازمان‌های وابسته با اهدای لوح تجلیل شد .

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی