آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 10:25
فرماندار آستارا:

توسعه زمین های فوتبال در دستور کار است

 
 
 
 

فرماندار آستارا گفت: ایجاد و توسعه زمین‌های ورزش فوتبال در این شهرستان، با توجه به استعدادهای زیاد و تیم‌های شایسته، در دستور کار قرار است.
حسن رستم‌زاد در نشست با پیشکسوتان فوتبال آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: چمن مصنوعی ورزشگاه وحدت نصب و موافقت اداره کل ورزش و جوانان گیلان با ایجاد پنج زمین ورزشی در روستاهای آستارا اخذ شده است.
وی اضافه کرد: چمن مصنوعی فوتبال تا تیرماه امسال به بهره برداری خواهد رسید و پنج میلیارد ریال اعتبار برای راه‌اندازی پیست تارتان در ورزشگاه وحدت آستارا اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: ظرف سه ماه گذشته 13 مدیر کل استانی برای پیگیری مسائل ورزشی به آستارا آمده‌اند و زیرساخت‌های ورزش این شهرستان به دلیل داشتن تیم‌های فوتبال در لیگ‌های دسته دوم و سوم کشور باید توسعه پیدا کند.
وی ادامه داد: از ظرفیت پیشکسوتان فوتبال آستارا باید برای تقویت تیم‌های پایه استفاده شود و اختصاص زمین برای پیشکسوتان این رشته در شهرستان را با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی گیلان پیگیری می کنیم.
فرماندار آستارا گفت: دستگاه‌های اجرایی به پویایی برنامه‌های ورزشی و تقویت امکانات این حوزه کمک کنند تا شهرستان آستارا به لحاظ برخورداری از موقعیت ممتاز فرهنگی و اقتصادی، باید به جایگاه حقیقی خود در ورزش برسد. رستم‌زاد ارائه طرح‌های جدید در برنامه‌های ورزشی را خواستار شد و اظهار کرد: هیات‌های ورزشی به تحول و خلاقیت نیاز دارند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی