• منتشر شده در دوشنبه, 30 مهر 1397 12:16
مهندس اسلامی امیدها را برانگیخت

قدر ندانستیم، ورزش متضرر شد

 
 
 
 

تمام آنچه در ذهن مان مرور می کردیم تا یکی یکی از استاندار مازندران بخواهیم تا حل و فصلش کند و از 
سال ها خسران نجات مان دهد، بیفایده بود! محمد اسلامی به وزارت راه و شهرسازی می رود تا مازندران لطمه ای بزرگ را بپذیرد.

استاندار مازندران ورزشی بود به معنای واقعی کلمه و این اشتیاق را بارها در کلام و کردارش دیدیم و می توانست نقص های فاحش ورزش را از بین ببرد ولی وقت و بخت بار نبود تا مهندس اسلامی در مازندران ماندگار شود و حداقل بخش هایی که با یک عزم معقول هموار می شد برای رشد ورزش، برجای می ماند. رفتن مهندس اسلامی به سود ورزشی ها نیست و اثرات بد آنان را خواهیم دید. حیف شد اما جز تبریک به این استاندار دوست داشتنی و وزیر آتی چه داریم که بگوئیم. ورزش او را از دست داد و نمی دانیم استاندار بعدی مثل مهندس اسلامی شور ورزشی دارد یا بازمی گردیم به دوره ای که همه فقط ورزشکاران را دوست داشتند!

«موری» شش هفته غایب است
ابراز تاسف «ماکلله» 
با تایید پزشکان تیم ملی، مدافع مازنی به مدت ۶ هفته از حضور در تمرینات منع شد تا آسیب دیدگی مرتضی جدی باشد.

مرتضی پورعلی گنجی به دلیل آسیب از ناحیه زانو نباید دستکم، ۴۰ روز آینده به میدان بازگردد و با توجه به وضعیت تیم یوپن بلژیک که در لیگ این کشور موقعیت مناسبی ندارد کلود ماکلله از مصدومیت ستاره ایرانی اش ابراز تاسف کرد. یوپنی ها او را جذب کرده بودند تا بتوانند اشکالات دفاعی شان را از بین ببرند اما پورعلی گنجی به ناچار تنهایشان گذاشت.

پاورلیفتینگی ها با حیرت نگاه کردند
جواد اسدی با شکوه برگشت
حتی اگر دست خالی می ماند و در رقابت های قهرمانی کشور می باخت باز هم حرفی نبود و کسی خرده
 نمی گرفت به جواد اسدی، اما او این حق را به خود نداد که مصدومیت را بهانه کند و ببازد.

بازگشتی اینچنینی باشکوه است. دو سال پیش پدیده پاورلیفتینگ ایران شد و در اوکراین مدال جهانی بر سینه زد و سپس گرفتار مصدومیت سخت شد که نگذاشت به میادین بازگردد اما وقتی عزم میدان کرد فقط و فقط پنج هفته از تمرین اول خود بعد از دو سال دوری می گذشت. با این حال نسبت به نفر اول دسته فوق سنگین تنها دو کیلو کمتر زد و همگان را مدهوش کرد. جواد اسدی که با اخلاق است و پهلوان صفت باید به همین روال شیرین و مساعد ادامه دهد و با تمرینات بیشتر جایش را در صدر پاوری های ایران پس بگیرد. می دانیم که می تواند و برای آن روز زیاد منتظرمان نمی گذارد. او مثال بارزی است برای آنهایی که پس از مصدومیت دوره قهرمانی خود را تباه می کنند. برگردید مثل جواد اسدی.

تپش قلب والیبال گلستان در لیگ ترکیه
 فصل جدید لیگ برتر والیبال ترکیه به عنوان یکی از لیگ های مطرح این رشته در جهان با حضور 4 ملی پوش مرد و زن گلستانی از اواخر مهر امسال آغاز می شود.

والیبال ریشه ای عمیق در گلستان دارد و ملی پوشان استان در سال های گذشته موفق به افتخارآفرینی های زیادی در عرصه های معتبر جهانی و آسیایی شده اند. حاج خوشگلدی وغیاث الدین صحنه، میکاییل یلمه، ابراهیم وعثمان سن سبیلی، شعبان چهارنایی، ادریس دانشفر، عبدالرحمان رئوفی، عظیم جزیده، پریز فرخی و خیلی های دیگر از ستاره های درخشان سپهر والیبال ایران و آسیا بودند که فرزند گلستان بودند. پیشرفت والیبال گلستان در سال های اخیر هم ادامه داشته و ورزشکاران استان در رده های گوناگون به تیم ملی دعوت شدند که درخشان ترین آنها فرهاد قائمی و صابر کاظمی هستند. این دو ملی پوش که از ارکان تیم ملی در سال های اخیر به شمار می روند، در آخرین افتخار آفرینی مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا را به سینه آویختند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی