• منتشر شده در جمعه, 30 شهریور 1397 11:13
بازگشت بسکتبال مازندران به لیگ یک کشور

کاله با جوانانش می آید

 
 
 
 

پس از 2سال، دوباره تیمی از مازندران در رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال کشور شرکت می کند و این بهترین خبری است که میشد از این رشته پرطرفدار اما در خود فرو رفته، شنید.
بسکتبال مازندران مدت زیادی تکاپو نداشت و حتی در چند رده سنی از مسابقات کشوری شرکت نکرد اما ناگهان این خبر شیرین را شنیدم که کاله ای ها برای لیگ یک اقدام 
کرده اند و در جلسه قرعه کشی هم حضور یافته اند.
کاله قبل از اینکه به تیمداری خود خاتمه دهد فاتح بی چون و چرای لیگ یک بود اما چه قهرمان می شد و چه نایب قهرمان، فرقی نمی کرد چون چهار فصل متوالی سهیمه شرکت در لیگ برتر را می گرفت ولی علاقه ای به حضور در آن نشان نمی داد!
میثم میرزایی تک ملی پوش کنونی مازندران ساخته شده در آکادمی بسکتبال کاله است و ستاره هایی نظیر علی نصیری و متین آقاجانپور هم در کاله رسم بازی را آموخته اند.
بازگشت کاله خبری خوب برای مازنی هاست چون دوباره در بسکتبال رونق گذشته را خواهیم یافت.
 لیگ دسته یک به دو گروه شمال و جنوب تقسیم شده که کاله در گروه شمال با تیم‌های قم، داریوش تهران، کوشای تهران، آذرشهر، قزوین، زنجان، کردستان، امید تهران، گیلان و شمس(تیم تابعه کاله) همگروه است که شمش احتمالا از همان تهران در مسابقات شرکت می کند.
در گروه جنوب نیز تیم های بوشهر، نفت امیدیه، مس کرمان، قشم، هیات اصفهان، شهرداری بندرعباس، پتروشیمی بندرامام، کاشان، آدنیس میناب و اسپادانای اصفهان به مصاف هم می‌روند. براین اساس تیم‌های برتر گروه با روش المپیکی با هم مسابقه می‌دهند به این ترتیب که تیم‌های اول هر گروه برای جایگاه اول و دومی با هم مسابقه می‌دهند و تیم‌های دوم هر گروه نیز برای جایگاه دومی وسومی تلاش می‌کنند. 
رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال مردان ایران از 11 آبان ماه آغاز می‌شود و دوباره شور و هیجان به مازندران 
می آید.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی