• منتشر شده در جمعه, 30 شهریور 1397 11:12
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گیلان عنوان کرد

3هزار و 600 کلاس درس گیلان نیازمند استانداردسازی گرمایشی

 
 
 
 

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گیلان با اشاره به ضرورت تخصیص اعتبارات ویژه جهت تجهیز مدارس تاکید کرد که ۳ هزار و ۶۰۰ کلاس درس در گیلان به استانداردسازی گرمایشی نیازمند هستند. 
مهندس علی اوسط اکبری مقدم اظهار داشت: هم اکنون بیش از 3 هزار و 600 کلاس درس در استان گیلان در انتظار اجرای تجهیز و نوسازی هستند که برای اعمال این تغییرات به اعتبارات ویژه و مشارکت خیران نیازمندیم.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان عنوان کرد:‌ در سال‌های اخیر تمهیدات خوبی در حوزه تجهیز و نوسازی مدارس گیلان انجام شده اما برای ادامه این روند و برای سرعت‌بخشی به فعالیت‌های مربوطه به تخصی اعتبارات و مشارکت گسترده خیران مدرسه ساز نیاز داریم. مهندس اکبری مقدم با اشاره به اینکه بیش از 9 هزار کلاس درس در سال‌های اخیر مشمول اجرای طرح تجهیز و نوسازی شناخته شدند افزود:‌ اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس گیلان با اعتبارات موجود 5 هزار و 500 واحد آموزشی را نوسازی و تحویل ادارات آموزش و پرورش استان داد. وی از آماده‌سازی حدود 30 مدرسه و فضای آموزشی و تحویل آن به اداره کل آموزش و پرورش گیلان خبر داد و تصریح کرد:‌ با اجرای این تعداد پروژه بالغ بر 167 کلاس درس با زیربنای تقریبی حدوداً 19 هزار متر مربع به نحو قابل توجهی به فضای آموزشی استان گیلان افزوده شد.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان به اجرا و بهره‌برداری از 75 پروژه استانداردسازی گرمایشی کلاس‌های درس اشاره کرد و گفت:‌ بر اساس این طرح حدود 531 کلاس درس در هفته نخست مهر به‌صورت ویدئو کنفرانس و همزمان با سراسر کشور در گیلان افتتاح می‌شود.
مهندس  مقدم یکی از رسالت‌های مهم این اداره کل را تجهیز و نوسازی مدارس عنوان کرد و ابراز دا‌‌شت: اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس گیلان با استفاده از منابع پیش‌بینی شده در کمیته‌های برنامه‌ریزی هر کدام از شهرستان‌ها به تجهیز فضاهای مستهلک‌ این استان اقدام می‌کند.
وی با اشاره به اینکه بیش از یک و نیم میلیارد تومان برای تجهیز مدارس گیلان هزینه شده است تصریح کرد: اداره کل نوسازی مدارس گیلان در شش ماهه نخست امسال با این اعتبارات اقدام به فراهم آوردن امکاناتی نظیر میز،‌ نیمکت،‌ کامپیوتر و سایر اقلام دیگر برای واحدهای آموزشی استان کرده است.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گیلان مشارکت خیران در ساخت واحدهای آموزشی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود:‌ از 30 واحد آموزشی جدید امسال،‌ بیش از 20 واحد با 112 کلاس درس با مشارکت خیران مدرسه ساز آماده و تحویل ادارات آموزش و پرورش گیلان شده است.
کسب رتبه برتر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در گیلان توسط اداره کل نوسازی مدارس استان 
اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان موفق به کسب رتبه برترسامانه تدارکات الکترونیکی دولت دراستان شد. 
بنا بر این گزارش ، بر اساس ارزیابی های به عمل آمده؛ اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان توانست با کسب رتبه برتر در بعد شاخص‌های اختصاصی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در بین سازمان ها و دستگاه های دستگاه های دولتی استان ، مقام برتر را از آن خود کند.
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان به جهت راه‌اندازی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و تحقق دولت الکترونیک با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد. در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: در راستای پیشبرد و راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و در جهت تحقق دولت الکترونیک و اهداف ترسیمی دولت تدبیر و امید در سال مزین به شعار حمایت از کالای ایرانی، مصدر خدمت ارزشمندی گردیده اید ؛ لذا ضمن اغتنام فرصت و به مصداق حدیث شریف (من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق) بدینوسیله از تلاش‌های ارزشمند شما تقدیر و تشکر می گردد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی