آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 14 بهمن 1396 10:01
در راستای پاسخگویی مستقیم:

مدیرعامل آبفاشهری مازندران در 122 به پرسش‌های تلفنی مردم ساری پاسخ داد


در راستای پاسخگویی مستقیم و شفاف، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران با حضور در مرکز ارتباط مردمی (122)، به سوالات تلفنی مشترکین شهر ساری پاسخ داد.


به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری بر پاسخگویی مسئولان به مردم تاکید کرد و گفت: مردم همانند مشاوران توانمند برای مدیران دستگاه‌های اجرایی هستند که نقاط قوت و ضعف را دقیق‌تر بررسی می‌کنند.
وی، مشارکت مردم در توسعه خدمات و فعالیت‌ها را موثر دانست و افزود: شرکت‌های خدمات‌رسان همچون آب و فاضلاب به حضور فعال و موثر مشترکین در اجرای طرح‌های آب‌رسانی و فاضلاب و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت نیاز دارند.
مدیر عامل آبفاشهری مازندران، با اشاره به درپیش بودن ایام مبارک دهه‌فجر گفت: برای ارتقای رفاه و آسایش مردم، صدها طرح و پروژه در این ایام به بهره‌برداری می‌رسدکه جزو وظایف اصلی دستگاه‌ها و نهادهاست.
مهندس ذاکری، با بیان اینکه مردم خواهان ارتباط مستقیم با مسئولان و مدیران هستند، گفت: ارتباط مستقیم با مردم، اعتماد دو سویه را تقویت می‌کند.
گفتنی است تماس‌های تلفنی مشترکین با سامانه 122 در خصوص اتفاقات شبکه و انشعابات، افت فشار آب در بعضی از مناطق شهری، جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب، لزوم اصلاح شبکه های فرسوده و شبکه آب‌رسانی، اولویت اجرای طرح‌های فاضلاب در شهرهای ساحلی و شهر ساری بوده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی